[]

Garantija

Jūsų pateiktą maketą - dizainą atkuriame 100% tikslumu!

 

Dovanų gamyba garantuoja ir atsako už savo paslaugų ir gamybos kokybę. Jei Jūs esate nepatenkinti atlikto užsakymo kokybe, turite priekaištų ar kitų komentarų, tiesiog susisiekite su mumis Customer care - Klientų aptarnavimas per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo dienos ir išsakykite Jus netenkinančią informaciją.

Dovanų gamyba naudoja tik aukščiausios kokybės priemones Jūsų užsakymo atlikimui.

Dovanų gamyba padarys viską kad Jūs liktumėte aptarnauti kokybiškai. Tačiau mes neatskome ir negalime atsakyti už tai, ko mes negalime kontroliuoti. Todėl prašome atkreipti dėmesį, kad mes niekaip nekontroliuojame ir nenešame atsakomybės už:

  • užsakymus pateiktus su gramatinėmis klaidomis.
  • užsakymus su žemos kokybės - raiškos nuotraukomis ar paveikslėliais.
  • užsakovo pateiktą maketą - dizainą.
  • užsakovo neteisingai pasirinktą  produkto dydį ar spalvą.

Prašome atidžiai išstudijuoti ir įvertinti savo maketą - dizainą prieš mums pateikiant savo užsakymą!

DĖL LIETUVYBĖS! Natūralu, kad dauguma "dizaineryje" pateiktų šriftų yra anglų kalba ir lietuvybės neturi. Todėl prašome tesingą lietuvišką tekstą pateikti pildant užsakymo duomenis - ŽINGSNIS 2 - į langelį PRIDĖTI INSTRUKCIJAS - ir mes tekstą dailiai iškoreguosime/sumaketuosime.

Dėl maketo - dizaino sukurto "dizaineryje" tikslumo. Šioje svetainėje integruota aukščiausio lygio vektorinė maketavimo sitema, kuri leidžia 100% atkurti Jūsų pateiktą maketą ir įvairiomis priemonėmis (sublimacija, termo plėvelės, ploteriai, spausdintuvai, uv spausdintuvai ir k.t.) perkelti jį ant pasirinkto daikto.